7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Hey Paintball
paintball senaryolarıPaintball senaryolarla oynanmakta olan bir oyundur. Öncelikle oyun için gelen kişiler, kendi aralarında 2 gruba ayrılırlar. Daha sonrasında bu iki grup iççin saha seçimi yapılır. Senaryoya göre saha seçilmektedir. Uzun senaryolar için, daha büyük sahalar uygun olmaktadır. Kısa senaryolar için daha küçük arazimiz de bulunmaktadır. Paintball senaryolarından anlaşılması gereken, oyunun amacını yazmak olmalıdır.
Paintball oyununda amaca bir kutuyu bulmak vardır. Bu kutu için ormana görevlilerimizce işaretler yerleştirilmektedir ve bunlar gizlidir. Amaç bu izleri bulabilmek ve de düşmanın ipuçlarını da ele geçirip, kutuya ulaşmalarını engellemektir. Burada senaryolar seçilmektedir. Kutunun tek ya da çoklu olarak seçilebilmesi mümkündür. Ayrıca izlenecek yollar da senaryolara göre belirlenmektedir. Paintball senaryoları kolay ya da zor olabilmektedir.

Arazilerimiz İsteğinize Göre Hem Zor Hem Kolaydır

Paintball oynayacağınız arazilerimizde, tırmanmanız ya da suların içinden geçebilmeniz mümkün olmaktadır. Siz bize hayalinizdeki savaşı anlatın, biz size istediğiniz savaşı arazimizle sunalım. Üstelik her anınızı da kameralarımızla kaydedelim. Siz gidin ve biz size her birini işleyip en güzel halleriyle gönderelim. Amacımız sizin iyi vakit geçirmeniz. Senaryolarınızı ister siz geliştirin, isterseniz bizden destek isteyin. Bizim sürekli kullanmakta olduğumuz senaryolarımız bulunmaktadır lakin her teklife de bu anlamda açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. Özel günleriniz için sürprizli senaryolarımızla da hizmet sunabilmekteyiz. Lütfen bizi arayın ve tüm detayları ayrıntısıyla görüşelim.