7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Hey Paintball Ekipmanlarımız

paintball ekipmanlarıPaintball renkli toplarla savaşmanın adıdır. Paintball oynamak için silah ve renkli boya topları kullanırsınız. Ve iki gruba ayrıldıktan sonra, ayrıldığınız her kişiyle oyun boyunca düşman olursunuz. Birbirinize toplar fırlatırsınız. Burada kullanılan her malzemenin kalitesi büyük önem taşımaktadır. Kullanacağınız silahların hız ayarları çok önemlidir. Fazla olursa canınız az da olsa yanabilir. Az olduğunda da boyalı toplar patlamayabilir. Boyalı topların yani mermilerinizin de kaliteli olması çok önemlidir. Atıldığında hemen patlaması ve de dağılması gerekmektedir.

Ekipmanlarımız kaliteli ve de güvenlidir. Silah ve topların haricinde, kaskların da gerçek olması gerekmektedir. Baş bölgenizi koruyan kasklarımız, her türlü darbeye göre koruyu özelliktedir. Maskelerimiz tamamen hijyeniktir. Her oyun için sterilize edilerek size takdim edilir. Paintball Ekipmanlarımızın hepsi bakımlı ve de sterildir. Komando tulumumuz her bedene göre bulunmaktadır. Asker botlarımız da her numara ayağa göre stoklarımızda mevcuttur.  Paintball Ekipmanlarımız arasında ayrıca eldiven ve koruyucu yelek de bulunmaktadır.

Kullandığımız Malzemeler Sertifikalıdır!


Paintball için kullandığımız tüm malzemeleri aynı yerden temin etmekteyiz. Bu nedenle malzemelerde kalite dengesizlikleri yaşamayız ve yaşatmayız. Oyunlarınızı tamamen güvenli bir şekilde oynamanızı çok önemseriz. Bu önem, sizin sağlığınızı tehlikeye atabilecek her yanlış uygulamadan uzak durmamızın garantisi olmaktadır. Toplarda kullanılan boyalar, sağlığa zararsız maddelerden üretilmektedir. Teninize değmediği halde, bunu önemsemekteyiz. Tüm ekipmanlarımız sertifikalı ve de garantilidir. Siz eğlenin ve tüm teferruatlarla biz ilgilenelim.

 

Paintball Nasıl Oynanır?
Paintball Temel Bilgileri ve İpuçları
Rezervasyon Yap
Paintball Fiyatları
Paintball Senaryoları
Fotoğraflar ile Hey Paintball
Hey Paintball