7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Paintball Kuralları
paintball kuralları Paintball Kurallardan oluşan bir oyundur. Bu kurallara bağlı kalınmalı ve dikkate edilmelidir. Kurallara uymamanız taktirde önce uyarılır daha sonra hakem tarafından diskalifiye edilip oyundan atılabilirsiniz.
Paintball'da Bunları Bilmeniz Gerekmektedir.

? 2 grup olmalıdır ve oyun en az 2 kişiyle oynanabilmektedir. Tavsiye edilen oyuncu sayısı 5v5 olmak üzere 10 kişidir.

? Gerekli malzemelerin giyilmesi gerekmektedir. Aksi halde görevlimiz oyunun başlamasına izin vermemektedir. Her oyuncunun Paintball için gerekli olan ekipmanları kullanmaları zorunlu olmaktadır. Bu ekipmanlar; Asker tulumu, Asker Postalı, Koruyucu Yelek, Kask, Maske ve de eldivendir. Bu malzemelerde sadece biri dahi eksik olmamalıdır. Bazı oyuncular evden getirdikleri kıyafetleri ya da malzemeleri kullanmak isterler ki bu mümkün değildir. Çünkü tüm ekipmanlarımız garantili ve sertifikalıdır. Savaş oyunumuzda bu ürünlerin dışında bir ürün kullanmanızın riskleri bulunabilmektedir. Bu nedenle de dışarıdan herhangi bir malzeme tarafımızca kabul edilmez. Paintball Kuralları içerisindeki en ciddi ve önemli maddemiz budur.

? Gruplar birbirlerinin nerede olduklarını bilmeden oyuna başlamaktadırlar. Birbirlerine yaklaştıklarında, birbirlerini fark etmeleri halinde, "Teslim Ol" çağrısında bulunulması gerekmektedir. Bir düşmanı yakalayınca bunun söylenmemesi, ihtar almak devamında da ceza almak anlamına gelmektedir. Paintball kurallarına göre "Teslim Ol" ihtarında durmayan düşmanı vurmak serbesttir. Bu durumda vurulan kişi kısa bir süreliğine oyun dışı kalmaktadır. Ve oyuna devam edebilmek için oyuna başlanılan yere gitmesi gerekmektedir.Özel Paintball saha kurulumu için hemen bize ulaşın.