7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

İstanbul Paintball Fiyatları

En uygun fiyata en güzel eğlence Hey Paintball'da yaşanır.hey paintball fiyatları 1

PAKET-1
100 boya topu 250 TL
paintball fiyatları 2

PAKET-2
200 boya topu 450 TL
paintball fiyatları 3

EKSTRA 100
EKSTRA 100 boya topu 200 TL


- Fiyatlarımız ekipmanlar dahil kişi başı fiyatlardır.
- Oyunlarda extra alınacak her 100 boya topu 200 TL dir.Özel Paintball saha kurulumu için hemen bize ulaşın.Paintbal Fiyatları seçilmekte olan paketlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu paketler de topların miktarları önemsenmektedir. Aslında Painball'da fiyatlandırmayı toplar yapmaktadır. Çok ya da az kişiyle gelmeniz ya da ne kadar top kullanmak istediğiniz sizin tercihinize bırakılmaktadır. Bizimle irtibata geçmeniz durumunda sizin planınız hakkında bilgi alır ve sizleri bu sayede yönlendirmiş oluruz. Çünkü kişi başı ne kadar sürede aşağı yukarı ne kadar top kullanacağınız, tecrübe olarak bilgilerimize yansımaktadır. Bu açıdan telefonun ucunda size destek olmak isteyen konunun uzmanı çalışanımızla tüm detayları görüştüğünüz takdirde tüm detaylar ve paintball fiyatlarımız hakkında doğru karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Paintball oynamak için;
 • >> Katılımın kaç kişi olacağı
 • >> Programın ne kadar süreceği
 • >> Grupların birbirleriyle yakınlık derecesi önemli konular olmaktadır. Bu detaylar göre karar verebilmek daha doğru bir planlama için gerekmektedir. Şirket olarak geldiğinizde daha kısa bir oyun yetebilir. Aileler arası bir eğlence daha uzun süreli olabilmektedir. Oyunda kalma süresi, kullanılacak olan topların sayısı açısından en önemli veri olarak görülmektedir.

 • Paintball ücretlerine giriş ücreti de dâhildir. Biz sadece kullanacağınız topları satmaktayız. Gerisi tamamen ikramımızdır. Bu ikramlara ücretsiz çay ve kahve lezzetlerimiz de dâhil olmaktadır. Saat olarak da herhangi bir sınırlamamız bulunmamaktadır. Rezervasyon sırasında belirteceğiniz her saat, bizim için geçerli olmaktadır. Ama bazen yoğunluk olduğunda, çok geniş saatler müsait olamayabilmekteyiz. Bu nedenle erken rezervasyon yaptırmanızı önemle rica ederiz.

  Paintball Nasıl Oynanır
  Paintball Temel Bilgileri ve İpuçları
  Rezervasyon Yap
  Paintball Fiyatları
  Paintball Senaryoları
  Fotoğraflar ile Hey Paintball